با استفاده از فضای ذخیره ابری مطمین برای همیشه از لحظات قشنگ زندگی خود محافظت کنید

سرویس فضای ذخیره ابری pCloud امکان پشتیبان گیری اطلاعات مهم شما را بصورت امن مهیا می سازد. شرکت pCloud در تلاش است تا به دنیا خدمات و راهکارهای جامع و آسان ذخیره‌سازی ابری برای اشخاص و شرکت‌ها را عرضه کند. روش pCloud متشکل از نگاه فنی با در نظر گرفتن نیازها و توقعات کاربران است. سایر ارائه دهندگان خدمات ذخیره سازی ابری یا راهکارهایی بسیار فنی و غیر کاربرپسند ارائه می‌کنند یا راهکارهای آنان به اندازه کافی برای کاربران جامع نیست و همۀ توقعات از یک فضای خصوصی ابری را برآورده نمی‌کنند. به‌همین خاطر pCloud در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد تا به ایجاد یک راهکار مناسب برای پاسخگویی به نیازهای ذخیره‌سازی اشخاص و شرکت‌ها بپردازد و اکنون بالغ بر ۶ میلیون کاربر دارد.

ما به عنوان سایت pcloudiran با بهره‌گیری از فرصت ایجاد شده، اقدام به عرضه سرویس ذخیره ابری برای کاربران مقیم ایران نموده‌ایم. ما به‌صورت رسمی طرح‌های مختلف سرویس pCloud را در ایران بفروش می‌رسانیم و شما برای اطمینان خاطر می‌توانید از بخش طرح‌های سایت pCloud، لینک ورود به سایت ما را مشاهده نمایید.

شما می تواند با نصب نرم‌افزارهای مربوطه برای ابزارهای مختلف از بخش دریافت نرم‌افزار بصورت خودکار اقدام به همگام‌سازی و پشتیبان‌گیری از عکس‌ها، فیلم‌ها و اطلاعات خود نمایید. با ورود یا ثبت نام در سایت ما، شما بطور امن برروی سایت pcloud.com وارد یا ثبت نام می‌شوید. شما سپس می‌توانید با انتخاب طرح مورد نیاز، اقدام به خرید اشتراک سالیانه خود نمایید و بلافاصله طرح خریداری شده برای حساب شما فعال می‌گردد. همچنین هرگونه سوال و مشکلی در استفاده از سرویس، توسط بخش پشتیبانی سایت ما قابل پیگیری است.