این ضوابط استفاده از سرویس بر استفاده شما از وب سایت pCloud به آدرس http://www.pcloud.com (سایت)، سایت فروش اینترنتی سرویس در ایران به آدرس http://www.pcloudiran.com (سایت فروش) و سرویس‌های pCloud شامل کاربرد موبایل و دسکتاپ (که جمیعا سرویس‌ها نامیده می‌شود) حاکم است. این ضوابط بر تمامی کاربرانی که از سایت‌، سایت فروش و سرویس‌های pCloud استفاده می‌کنند، اعمال می‌شود و با اقدام به استفاده از سایت‌ها و سرویس‌ها، شما موافقت خود را با این ضوابط اعلام می‌دارید.

اطلاعات در مورد ما

سایت فروش اینترنتی سرویس pCloud در ایران توسط شرکت فروزان طرح پاسارگاد راه اندازی شده است که یک شرکت ایرانی به شماره ثبت ؟؟ در اداره ثبت شرکت‌ها در تهران است (از این پس با ضمیر "ما" و یا سایت فروش خطاب می‌شود). سرویس ذخیره ابری نیز توسط شرکت pCloud AG اداره می‌شود که شرکتی سوئیسی و به آدرس "74 Zugerstrasse Str, 6340 Baar, Switzerland" است (از این پس pCloud خطاب می‌شود).

تغییرات در ضوابط

در هر زمان، امکان تغییر این ضوابط و شرایط وجود دارد. اگر ما یا pCloud این ضوابط را تغییر دهیم، شما را از طریق ارائه ضوابط جدید برروی سایت فروش آگاه می‌سازیم. ما شما را تشویق می‌کنیم هنگام بازدید سایت اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه ضوابط را مطالعه نموده‌اید. تغییرات از تاریخ بازبینی ضوابط اجرایی بوده و با ادامه استفاده از سایت شما با ضوابط جدید موافقت می‌نمایید.

شایستگی

شما باید برای استفاده از سایت، سایت فروش و سرویس‌های pCloud حداقل 18 سال سن داشته باشید.

 

ضوابط اضافه

برخی سرویس های pCloud دارای ضوابط و شرایط اضافی (ضوابط اضافی) هستند. هر جایی که ضوابط اضافی اعمال شده باشد، آنها از طریق سایت pcloud.com در دسترس قرار دارند تا قبل از استفاده از سرویس مورد مطالعه قرار گیرند. با استفاده از آن سرویس‌ها، شما با ضوابط اضافه موافقت خود را اعلام می‌کنید.

دسترسی به سایت

به منظور استفاده از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها، شما باید در ابتدا ثبت نام کنید تا یک حساب کاربری بواسطه تکمیل فرم ثبت نام که از سایت فروش در ایران قابل دسترس است برای شما ایجاد گردد. شما تنها یکبار لازم است ثبت نام کنید. ثبت نام نیازمند تایید از طرف ما در تمام موارد است و ما این حق را بطور کامل و مطلقا به صلاحدید خود محفوظ میداریم که هر درخواستی برای ثبت نام را بدون دادن یا وجود دلیلی، رد کنیم.

شما باید اطمینان دهید که هر جزئیاتی که در ثبت نام ارائه می‌کنید دقیق است. لطفاً تمامی جزئیات ثبت نام را که در فرم آنلاین ثبت نام ارائه می‌دهید، پیش از نهایی سازی درخواست ثبت نام با دقت بررسی نمایید. شما این امکان را دارید که خطاها را برروی صفحه  پیش از ارسال فرم آنلاین چک کنید. شما مسئول اطمینان از این هستید که جزئیاتی که به ما ارائه می‌دهید درست و کامل بوده و تغییرات در این اطلاعات را به ما اطلاع خواهید داد. شما امکان دسترسی و بروز رسانی اطلاعات ارائه شده به ما شامل تنظیمات حساب کاربری را در محل های مربوطه در سایت خواهید داشت.

اگر درخواست ثبت نام شما برای استفاده از سایت‌، سایت فروش و سرویس‌ها مورد قبول واقع شود، به شما یک نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبور که خود در فرم درخواست ارسال کرده‌اید، تعلق می‌گیرد. نام کاربری و کلمه عبور هویت شما در استفاده از سایت‌ها و سرویس‌ها را مشخص می‌سازد و شما باید نام کاربری و کلمه عبور خود را محرمانه نگهداشته و برای هیچ فردی آن را آشکار نسازید.

شما مسئول تمامی فعالیت‌هایی هستید که تحت نام کاربری و کلمه عبور شما صورت می‌گیرد. شما باید موارد مشکوک از دسترسی به نام کاربری و کلمه عبور خود یا آگاهی از دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری یا هر مشکل امنیتی دیگر را در اسرع وقت مستقیما به pCloud از طریق ایمیل [email protected] اطلاع دهید یا با سایت فروش در ایران به آدرس ایمیل [email protected] تماس بگیرید.

به جز مواردی که شما از قبل ما یا pCloud را در خصوص خدشه به محرمانگی اطلاعات حساب کاربری خود شامل نام کاربری و کلمه عبور آگاه کرده باشید، ما و pCloud این حق را داریم که هر گونه استفاده از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها تحت نام کاربری و کلمه عبور حساب شما را بر عهده شما تلقی نماییم.

pCloud ممکن است دسترسی حساب کاربری شما را در هر زمان، اگر به این نتیجه برسد که برای حفظ امنیت و عملیات صحیح سایت و سرویس‌ها لازم است، یا اگر شما قادر به مطابقت با بندهای ضوابط نبوده‌اید، یا مشخص شود هر یک از جزئیاتی که برای ثبت نام ارائه کرده‌اید غیرواقعی بوده است، غیرفعال نماید و ما به عنوان فروشنده سرویس هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهیم داشت.

اجازه دسترسی به سایت فروش و سرویس‌ها تنها موقتی  است و ما و pCloud این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که سایت، سایت فروش و سرویس‌ها را بدون اطلاع رسانی معلق کرده، تغییرداده یا  ازکار بیاندازیم. ما هیچ مسئولیتی در قبال شما و هیچ طرف ثالث دیگری در خصوص عدم دسترسی، تغییر، تعلیق و از کار افتادن سایت فروش، سایت و سرویس‌ها یا هر ویژگی و محتوایی از سایت و سرویس‌ها را در هیچ زمانی و برای هیچ مدتی نمی‌پذیریم.

مسئولیت کاربران

محتوای ذخیره شده یا ارسال شده به سایت و سرویس‌ها ممکن است توسط قوانین حق مالکیت معنوی محافظت شده باشد. لطفا پیش از کپی، بارگذاری، دانلود و اشتراک فایل‌ها اطمینان یابید که شما حق انجام چنین اعمالی را دارید. شما مسئول کامل چیزی هستید که توسط شما یا تحت حساب کاربری شما کپی شده، به اشتراک گذاشته می‌شود، بارگذاری و دانلود شده، یا به هر صورت دیگری هنگام کار با سایت و سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده قابل قبول از سایت و سرویس‌ها

شما مسئول استفاده خود از سایت‌، سایت فروش و سرویس‌ها و هر استفاده‌ای از سایت و سرویس‌ها که با حساب کاربری شما انجام می‌شود، هستید. هدف ما و pCloud ایجاد تجربه‌ای امن و مثبت برای تمامی کاربران است. برای رسیدن به این هدف، ما یا pCloud ممکن است از برخی رفتارها که می‌تواند برای دیگر کاربران یا سایت فروش، سایت و سرویس‌ها مضر باشد، جلوگیری کنیم. هنگام استفاده از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها شما موافقت می‌کنید که اعمال زیر را انجام ندهید:

 1. از هیچ قانون و مقرراتی تخطی نکنید؛
 2. تخطی یا تجاوز به مالکیت معنوی، حریم خصوصی،  وجهه عمومی یا دیگر حقوق قانونی افراد دیگر؛
 3. استفاده از سایت و سرویس‌های ما برای انتقال، توزیع و ارسال هر اطلاعاتی در ارتباط با هر فرد دیگر یا موجودیتی، شامل عکس‌ها یا اطلاعات تماس‌های شخصی دیگران بدون کسب اجازه از آنها؛
 4. انتقال هر محتوای غیرقانونی، محتوایی دال بر سوء استفاده، افترا آمیز، اذیت و آزار، زیان آور به اشتهار افراد حقیقی و حقوقی، محتوای غیراخلاقی (پورنوگرافی) و خارج از نزاکت، هتک حرمت، نفرت انگیز، موهن، نژاد-پرستی یا دارای ایراد؛
 5. ارسال تبلیغات غیرمجاز یا ناخواسته یا ارتباطات تجاری مانند هرزنامه؛
 6. آزار یا زیان رساندن به فرد دیگر؛
 7. جعل هویت خود یا بد جلوه دادن ارتباط خود با فرد دیگر؛
 8. استفاده از هر ابزاری و روشی برای خزیدن و استخراج ارتباطات به و از صفحات وب در سایت pCloud و سایت فروش (ممکن است pCloud به گردانندگان جویشگرهای اینترنتی برای ایندکس نمودن محتوای سایت  و سایت فروش تنها به هدف دردسترس قراردادن محتوای قابل جستجوی عمومی اجازه خزیدن در سایت را بدهد، اما هیچ ارشیوی از این محتوا نباید نگهداری شود و pCloud و وابسته آن شرکت فروزان طرح پاسارگاد این حق را دارند که چنین قابلیتی را بصورت عمومی یا موردی  ابطال نمایند)؛
 9. هرگونه استفاده از روشی خودکار برای استفاده از سایت pCloud، سایت فروش و سرویس‌ها بگونه ای که درخواست‌هایی بیش از توان منطقی یک انسان در یک بازه زمانی معین با استفاده از مرورگرهای مرسوم ارسال گردد؛
 10. تداخل یا آسیب رساندن به سایت pCloud، سایت فروش و سرویس ها، شامل و نه محدود به مواردی از قبیل استفاده از ویروس، بات، اسب تراوا، کدهای مخرب، سیلاب پیام های ping، حملات رد سرویس، جعل آدرس IP یا بسته های اینترنتی، مسیرها و آدرس های ایمیل ساختگی، یا فناوری‌ها و روش‌های مشابه.
 11. اگر شما از سایت pCloud، سایت فروش و سرویس ها به عنوان یک فرد استفاده  می‌کنید، ثبت نام برای بیش از یک اکانت pCloud یا ثبت نام به نیابت از فرد دیگری، یا اگر از سایت و سرویس‌ها به عنوان سازمان استفاده می‌کنید، ثبت نام بیش از یک حساب pCloud برای یک کاربر یا ثبت نام برای حساب کاربری pCloud به نیابت از شخصی خارج از سازمان شما
 12. بکارگیری یا ترغیب هر شخصی برای اتصال سرویس های طرف ثالث یا سایت های رغیب pCloud در ایران یا هر نقطه از جهان، بدون مجوز کتبی قبلی از pCloud
 13. استفاده، نمایش، بازتاب یا فریم سازی سایت  و سایت فروش یا هریک از المان های منفرد در سایت، سایت فروش و سرویس‌ها، نام pCloud یا pCloudiran یا هر علامت تجاری، لوگو یا دیگر اطلاعات اختصاصی، یا طراحی هر یک از صفحات یا فرم های سایت فروش بدون کسب اجازه نامه مکتوب از pCloudiran در ایران
 14. دسترسی، دستکاری یا استفاده از فضای غیر عمومی سایت فروش، سایت pCloud و سرویس‌ها، سیستم های کامپیوتری و شبکه اختصاصی pCloudiran و pCloud یا سیستم‌های فنی فراهم آورندگان pCloud و pCloudiran.
 15. تلاش برای کاوش، اسکن، یا تست آسیب پذیری در هر یک از سیستم‌ها یا شبکه pCloud یا رخنه در امنیت یا تدابیر احراز هویت مربوطه
 16. اجتناب، کنار زدن، برداشتن، از کار انداختن، خراب کردن، رمزگشایی، یا هر روش دیگری برای دور زدن راه‌کارهای فناورانه که توسط pCloud یا فراهم آورندگان و طرف های ثالث آن (شامل همکاران و دیگر کاربران pCloud) برای محافظت از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها پیاده سازی شده است.
 17. تلاش برای رمزگشایی، دیکامپایل، جداسازی، یا مهندسی معکوس هر یک از نرم افزارهای مورد استفاده برای ارائه خدمات سایت و سرویس‌های pCloud، بجز حدودی که ممکن است قوانین موضوعه اجازه دهد، یا تشویق، وکالت، یا همکاری با طرف ثالث برای انجام موارد فوق.

این حق برای ما و pCloud محفوظ است که به تحقیق و تعقیب قانونی نقض هریک از موارد بالا تا حداکثر اجازه قانونی بپردازیم. ما و یا pCloud ممکن است با مراجع اعمال قانون در تعقیب کاربرانی که این ضوابط را نقض کرده‌اند همکاری و مشارکت کنیم. شما اذعان می‌نمایید که ما و pCloud هیچ منعی برای نظارت بر دسترسی و استفاده شما از سایت و سرویس ها یا بازبینی و ویرایش محتوای کاربری نداشته و این حق را داریم که به هدف نگهداشت عملیات سایت، سایت فروش و سرویس‌ها، و اطمینان از تبعیت شما از ضوابط، یا مطابقت با قوانین موضوعه یا هر حکم الزام‌آور صادره در دادگاه یا نهادهای دولتی اقدام نماییم. pCloud این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان و بدون اعلام قبلی، به حذف یا غیرفعال سازی دسترسی به محتوایی که pCloud، تنها به صلاحدید خود، آن را به هر دلیل در تضاد با ضوابط یا به هر صورتی مضر برای سایت و سرویس‌ها میداند، اقدام نماید.

این حق برای pCloud محفوظ است که ترافیک تولید شده توسط یک یا چند لینک دانلود تولید شده توسط شما را تنها براساس صلاحدید خود محدود نماید. در چنین مواردی، دسترسی به محتوای این لینک‌ها تنها محدود به کاربران ثبت نام شده در pCloud خواهد بود. در مواردی که چنین محدودیتی اعمال گردد، کاربران مشترک طرح های غیررایگان این امکان را خواهند داشت که طرح خود را ارتقاء دهند یا برای لینک دانلود خود ترافیک مجزا خریداری نمایند.

محتوای کاربر

در این سند ضوابط استفاده از سرویس، "محتوای کاربر" برای ارجاع به تمامی محتوا و اطلاعاتی است که شما با استفاده از سایت و سرویس‌ها ذخیره، آپلود، ارسال یا اشتراک گذاری می‌کنید. مالکیت تمامی محتوای کاربر با شما یا شخصی است که آنها را در اختیار شما برای ذخیره سازی یا آپلود از طریق سایت و سرویس‌ها قرار داده است. با درنظر  گرفتن استفاده از سایت و سرویس‌های فراهم شده متعاقب پذیرش این ضوابط، شما به pCloud اجازه استفاده از محتوای کاربر را بصورت ادامه می‌دهید: شما به pCloud و وابستگان آن یک مجوز جهانی را برای استفاده، کپی، یا نمایش محتوای کاربری خود تنها در ارتباط با فراهم آوری دسترسی شما به سایت و سرویس‌ها می‌دهید. ممکن است pCloud اقدام به نمایش تبلیغات مرتبط با محتوای کاربری در صفحاتی که محتوای کاربری خود را مشاهده می‌کنید، نماید. هر جایی که محتوای کاربری شما شامل نظرات و بازخورد در مورد سایت و سرویس‌ها باشد، pCloud ممکن است از آنها برای تبلیغ یا ترویج سرویس خود استفاده کند. مجوز شما به pCloud در خصوص محتوای کاربریتان اختصاصی نبوده و شما ممکن است بخواهد برای مقاصد شخصی از محتوای کاربری خود استفاده کنید یا به دیگران اجازه استفاده از آن را برای مقاصد خودشان بدهید. مجوز داده شده به pCloud برای استفاده از محتوای کاربری شما دارای حق امتیاز آزاد است، به این معنی که ما یا pCloud دینی بابت استفاده فوق از محتوای کاربری به شما نخواهیم داشت. pCloud ممکن است از این مجوز در هر جایی از جهان استفاده نماید. در نهایت، مجوز داده شده دایمی است، به این معنی که برای مدت نامتناهی ادامه می‌یابد.

شما بدین وسیله می پذیرید که:

 1. شما مالک تمامی حقوق برای محتوای کاربری خود هستید، یا بجای آن شما این حق را دارید که به pCloud مجوزهای فوق را بدهید؛
 2. شما تمامی هزینه‌ اشتراک یا هر پرداخت دیگری که ممکن است با استفاده از محتوای کاربری شما مرتبط باشد را پرداخته یا خواهید پرداخت؛ و
 3. محتوای کاربری شما به هیچ‌وجه حق مالکیت معنوی، حق حریم خصوصی، حق تبلیغات یا هر حق قانونی دیگری مربوط به هر طرف ثالث را زیر پا نگذاشته و به آن تجاوز نمی‌کند.

 

مالکیت

به استثنای محتوای کاربر، هر محتوای دیگری در سایت، سایت فروش و سرویس‌ها، شامل نرم افزار، متن، تصاویر و صوت (که جمعا با عنوان "محتوا" به آنها ارجاع میشود)، و نام pCloud، علایم تجاری، لوگو و عناصر مختص برند pCloud (که با عنوان "علایم" به آنها ارجاع می‌شود)، تحت مالکیت pCloud هستند و برای استفاده باید مجوز دریافت شود. محتوا و علایم توسط قوانین بین‌المللی، قوانین آمریکا و اتحادیه اروپا محافظت می‌شوند.

 

حق کپی و سیاست مالکیت معنوی

اخطار در خصوص نقض حق مالکیت معنوی

ما به حق مالکیت معنوی احترام می‌گذاریم. اگر فردی اعتقاد دارد که کاربری از سایت و سرویس‌های pCloud، حقوق مالکیت معنوی او را نقض کرده است، می‌تواند با ارسال ایمیل به آدرس [email protected] با عوامل رسیدگی‌کننده تماس گرفته و نسبت به نقض حقوق خود اعتراض نمایید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص محتوای ایمیل و جزئیات تماس به آدرس https://www.pcloud.com/terms_and_conditions.html مراجعه نمایید.

شما به عنوان کاربر سایت ضمن اذعان به آگاهی، موافقت می‌نمایید که با دریافت اخطار و اطلاع از ادعای نقض حق مالکیت معنوی، ما ممکن است بلافاصله محتوای مشخص شده را از سایت و سرویس‌ها بدون مسئولیتی حذف کنیم.

 

اخطار متقابل توسط کاربر متهم

اگر ما محتوای کاربری شما را به واسطه تشکیک در حق مالکیت معنوی یا نقض مالکیت توسط شما برداشته باشیم، شما می‌توانید با ارسال کتبی نامه یا ایمیل به عامل رسیدگی کننده به اتهام نقض مالکیت معنوی خود اعتراض نمایید. برای اطلاع از جزئیات محتوای نامه اعتراضی و مکاتبات به صفحه اینترنتی https://www.pcloud.com/terms_and_conditions.html مراجعه کنید یا با پشتیبانی pCloud در ایران که آدرس آن در بخش "تماس با ما" در سایت pcloudiran.com موجود است، ارتباط برقرار نمایید.

نقض مکرر

در صورت نقض مکرر حق مالکیت معنوی توسط شما، pCloud می‌تواند اقداماتی را براساس صلاحدید خود اجرا کند. کاربر ناقض مکرر مالکیت معنوی، کاربری است که موضوع بیش از یک درخواست موفق برداشتن محتوای کاربری بوده است و قادر به رد موفق آن درخواست نبوده است. این اقدامات از سوی ما ممکن است محدودسازی برخی کارکردهای سرویس pCloud باشد که شما از آن استفاده می‌کنید.

حریم خصوصی

pCloud و pCloudiran به حریم خصوص شما احترام می‌گذارند. سیاست حریم خصوصی pCloud به آدرس https://www.pcloud.com/privacy_policy.html چگونگی جمع‌آوری، استفاده و فاش سازی اطلاعات در مورد شما را توضیح می‌دهد. با استفاده از سایت و سرویس‌های pCloud شما با این سیاست‌ها موافقت خود را اعلام می‌دارید.

 

محتوا و تعامل با اشخاص ثالث

سایت، سایت فروش و سرویسهای pCloud ممکن است ویژگیها یا کارکردهایی داشته باشد که دسترسی به محتوای شخص ثالث مستقل از pCloud را برای شما فراهم کرده یا شما را به سوی خدمات آن (شامل وبسایت، دایرکتوری، سرویس دهنده، شبکه، سامانه‌ها، اطلاعات و پایگاه داده، برنامه کاربردی، نرم‌افزار، محصولات و خدمات یا اینترنت بطور کلی) هدایت نماید. تعامل شما با سازمان‌ها و افرادی که به واسطه pCloud با آنها ارتباط برقرار میکنید، به خود شما و آن شخص ثالث مرتبط می‌شود. مناسب است پیش از تعامل خود با اشخاص ثالث، بررسی‌های لازم و متناسب را انجام دهید. pCloud در قبال هرگونه خرابی یا از دست رفتن اطلاعات شما در تعامل با اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد و شما با این امر موافقت خود را اعلام میدارید.

حل اختلاف با سایر کاربران

درصورتیکه اختلافی میان کاربران وبسایت و خدمات پیش آید، شما آگاهی دارید و موافق هستید که pCloud هیچگونه تعهدی برای بازرسی یا درگیر شدن بیشتر در مسئله نداشته و هرگونه عملی ممکن است بر اساس هشدارهای دریافت شده متعاقب آن برای حفظ حق کپی و مالکیت معنوی که پیشتر بحث شد، انجام دهد. بر این اساس، ممکن است pCloud در صورت صلاحدید، تلاش کند تا اختلاف پیش‌آمده را حل و فصل نماید، ولی هیچگونه تعهدی برای حل آن ندارد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص فعالیت‌های مربوطه بر عهده نخواهد داشت.

سلب مسئولیت

در مواقعی که میان شما و کاربر دیگری از سایت، سایت فروش یا سرویس‌های pCloud یا با یکی از فراهم کنندگان شخص ثالث که محتوای آن از طریق سایت یا سرویس‌ها قابل دسترسی است، مناقشه‌ای پیش آید، با قبول این ضوابط، شما pCloud، مسئولین، کارمندان و عوامل آن و جانشینان آنها را از هر ادعا، درخواست یا اعاده خسارت وارده (فعلی و پیامدها) از هر نوع و سرشتی، شناخته شده یا ناپیدا، مشکوک یا غیرمشکوک، افشا شده یا افشا نشده، ناشی از مناقشه یا به هر نحوی مرتبط با آن، مبرا اعلام می‌کنید.

پرداخت

برخی از خدمات ما رایگان بوده و برخی دیگر هزینه دارند. برای دیدن توصیف کامل خدمات مختلفی که ما از طرف pCloud در ایران ارایه می‌کنیم و قیمتهای متفاوت آنها، لطفا به آدرس صفحه توصیف خدمات و قیمتها در سایت ما مراجعه نمایید.

روشهای پرداخت

کاربران ما می‌توانند با استفاده از طرحهای متفاوت، برای فضا و امکانات بیشتر از طریق سایت، پرداخت نمایند. با ایجاد اشتراک، ما از طرف پیکلاد به شما اجازه می‌دهیم تا با استفاده از روش پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت‌های عضو شتاب، پرداخت را انجام دهید.

تجدید

برای تجدید اشتراک طرح خریداری شده پیشین، میبایست تمامی هزینه‌های حق اشتراک خدمات در موعد مقرر سررسید اشتارک، پرداخت شود. اگر شما یک اشتراک دارید، این اشتراک به طور خودکار تا زمانی که شما آنرا خاتمه یا تغییر ندهید، ادامه پیدا می‌کند و باید هزینه‌های آن در ابتدای دوره جدید توس شما از طریق سایت فروش مجدداً پرداخت شود.

استرداد

شما میتوانید استرداد وجه پرداخت شده خود را تا یک روز کاری پس از تاریخ پرداخت، از پیکلاد درخواست نمایید. بازپرداخت وجه توسط وبسایت پیکلاد طی 10 روز پس از ارایه درخواست انجام خواهد شد.  

لغو اشتراک

شما میتوانید اشتراک خود برای خدمات pCloud را در هر زمانی لغو نمایید. اما هزینه روزهای استفاده نشده اشتراک به شما مسترد نخواهد شد.

تمامی مشترکان سرویس‌های غیر رایگان باید از یک کارت معتبر عضو شبکه شتاب با قابلیت پرداخت اینترنتی استفاده نمایند. بدینوسیله شما به ما اجازه کسر هزینه ها از کارت بانکی را صادر می‌کنید که شامل تمامی هزینه‌ها از جمله هزینه‌ مالیات و عوارض نیز است.

اگر شما پس از عضویت در اشتراک از خدمات غیر رایگان ما راضی نباشید، این حق برای شما در نظر گرفته شده است که اشتراک خود را تا ده روز پس از روزی که برای اشتراک درخواست دادهاید، لغو نمایید. در این صورت ما تمامی وجه شما را تا 30 روز و در اولین فرصت پس از تاریخ درخواست لغو به شما مسترد خواهیم کرد. ما معمولاً امکان استرداد وجه پرداختهای شما را با همین روش برای شما فراهم میکنیم.  

پیوندها

سایت فروش، سایت و سرویس‌های pCloud ممکن است پیوندهایی را به سایر وبسایتها فراهم نماید، یا به سایر کاربران اجازه دهد تا برای شما پیوندهایی را ارسال نمایند. یک پیوند به یک وبسایت ثالث به معنای تایید ما و pCloud یا همکاری ما با آن وبسایت نیست. ما مسئولیت هیچ‌‌گونه خسارت ناشی از استفاده از وبسایتهای ثالث را بر عهده نخواهیم گرفت. بنابراین شما باید همیشه از شرایط، ضوابط و سیاست‌های وبسایت ثالث پیش از استفاده از آن آگاه باشید.

تغییر در وبسایت یا خدمات

ما یا pCloud برخی مواقع نیاز است تا سایت فروش، سایت و سرویس‌های خود را بروز نماییم. ممکن است ما یا pCloud بخواهیم سایت یا سرویسی را تغییر داده یا متوقف نماییم، در این صورت تلاش خواهیم کرد تا پیش از آن به شما اطلاع رسانی گردد و بتوانید به دنبال جایگزین مناسبی برای آنها باشید. ما هیچگاه سرویس‌های در حال استفاده را پیش از اتمام دوره اشتراک متوقف نخواهیم کرد یا در صورت ضرورت باقیمانده هزینه اشتراک به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

تغییر در مالکیت 

ممکن است pCloud در هر زمانی و بدون اطلاع رسانی مالکیت شرکت را تغییر دهد و آن را ادغام کرده، به فروش برساند یا شراکت خود را تغییر دهد. در صورت تغییرات این چنینی در مالکیت، pCloud متعهد است تا هشدارهای مورد نیاز را از طریق بروزرسانی شرایط و ضوابط برروی سایت http://www.pcloud.com به اطلاح شما برساند. همچنین pCloudiran نیز از طریق بروز رسانی شرایط و ضوابط حاضر تغییرات را به اطلاع شما می‌رساند. اینگونه اعمال، هیچگونه تاثیر یا تغییری در استفاده شما از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها و همچنین حقوق اشتراک شما به وجود نخواهد آورد.

خاتمه

ما و pCloud حق عدم فراهم نموددن سایت، سایت فروش و سرویس‌ها را برای هر کاربری برای خود محفوظ نگاه می‌داریم. همچنین، حق خاتمه دسترسی یک کاربر به سایت، سایت فروش و سرویس‌ها را در هر زمانی و بر اساس صلاحدید خود محفوظ می‌داریم. چنانچه شما هر یک از شرایط را نادیده بگیرید، مجوز شما برای استفاده از سایت، سایت فروش و سرویس‌ها بطور خودکار لغو خواهد شد

غیر فعال‌سازی حساب کاربری

حسابهای کاربری که برای 12 ماه متوالی غیر فعال باشند، توسط pCloud بطور خودکار بسته شده و فایلهای مربوطه پاکسازی خواهد شد و قابل دسترسی نخواهد بود.

سلب مسئولیت و محدودیت در تعهدات ما نسبت به ارائه سرویس‌های pCloud

ریسک ناشی از استفاده از سایت و سرویس‌های pCloud بر عهده خود شما است. سایت و سرویس‌ها بر اساس آنچه که هم اکنون موجود و در دسترس است، برای شما فراهم شده است. تا بیشترین حدی که توسط قانون اجازه داده شده است، pCloud و pCloudiran، مدیران، کارکنان، معاونین، سهامداران، همکاران، نمایندگان و ارائه دهندگان مجوز آنها (که همه آنها زیرمجموعه یا به نحوی وابسته به pCloud هستند) در خصوص ارایه ضمانت از هر نوعی، صریح و ضمنی، برای هر یک از سایت، سایت فروش و سرویس‌های pCloud، از خود سلب مسئولیت میکنند.

بطور ویژه، pCloud و وابستگان به آن، هیچگونه تضمین یا ضمانتی در مورد صحت و تمامیت محتوای موجود در سایت یا سرویس‌ها، (از جمله و بدون محدودیت، هر گونه توصیه یا مطالب دیگر که از طریق وب سایت یا خدمات pCloud در دسترس باشد) یا هرگونه محتوا یا سایتی که به واسطه پیوندی از سایت یا سرویس‌های ما یا pCloud قابل دسترس باشد، ارایه نمی‌دهد. pCloud و وابستگان به آن، هیچگونه مسئولیتی در قبال؛ 1) خطا، اشتباه، و عدم صحت مطالب، 2) صدمات جانی یا خسارات مادی ناشی از دسترسی و استفاده شما به سایت  و سرویس‌ها، 3) هرگونه دسترسی یا استفاده غیر مجاز از اطلاعات شخصی یا مالی شما، 4) هرگونه وقفه در انتقال به/ از سایت و خدمات یا هرگونه عدم دسترس‌پذیری به آن، 5) هرگونه اشکال نرم‌افزاری، ویروس یا تروجان یا موارد مشابه که به واسطه شخص ثالث از طریق سایت و سرویس‌ها برای شما ارسال شود، 6) هرگونه خسارت یا خرابی ناشی از ارسال محتوا، ایمیل یا محتوایی که از طریق سایت و سرویس‌ها انتقال یا ارایه شود را بر عهده نخواهند داشت. شما مسئولیت محافظت و نگهداری از تمامی داده‌ها و محتوای خود را بر عهده خواهید داشت. ما و pCloud مسئولیت هیچگونه تخریب یا از بین رفتن داده‌ها و محتوای شما و همچنین هرگونه هزینه برای بازگزداندن یا پشتیبان‌گیری از آنها را بر عهده نخواهیم داشت.

ما و pCloud و وابستگان آن، هیچگونه تضمین، تایید، گارانتی یا مسئولیتی را برای هیچ یک از سرویس‌ها و محصولات اشخاص ثالث که از طریق سایت یا سرویس‌های pCloud تبلیغ یا پیشنهاد میشوند، ارایه نمیدهیم.

شما آگاه هستید و موافقت می‌نمایید که مسئولیت ریسک هر اطلاعات یا چیز دیگری را که از سایت یا سرویس‌های pCloud دانلود می‌کنید یا استحصال می‌نمایید، بر عهده خود شما بوده و مسئولیت هر گونه خرابی یا خسارت ناشی از آن را می‌پذیرید. هیچ توصیه یا اطلاعاتی، شفاهاً یا کتباً، از طریق سایت، سایت فروش و سرویس‌ها موید هیچگونه گارانتی یا تضمینی از سوی ما یا pCloud برای شما نیست مگر اینکه در شرایط و ضوابط استفاده از سرویس حاضر صراحتاً بیان شده باشد.

تا بیشترین حدی که توسط قانون اجازه داده شود، نه pCloud و نه هیچ یک از وابستگان آن از جمله pCloudiran، هیچ مسئولیتی برای هیچ یک از خسارات غیر مستقیم، تصادفی، و پیامدهای ناشی از خرابی شامل خرابی‌هایی که سبب از دست رفتن درآمد، سود، کالا، داده یا سایر موارد ملموس و غیرملموس شود و به واسطه استفاده از سایت و خدمات pCloud حادث شده باشد، بر عهده نخواهند داشت.

پرداخت غرامت

شما موافقت میکنید تا از pCloud و وابستگان آن (از جمله pCloudiran) نسبت به هر ادعا، بدهی، خسارت، اتلاف هزینه، مخارج و یا سایر هزینه­ها (از جمله هزینه­های منطقی مربوط به وکالت و هزینه­های قانونی) که ناشی از یا مرتبط با؛ 1) هرگونه اطلاعاتی (شامل محتوای کاربری شما یا هر محتوای دیگری) که شما یا کسانی که به حساب کاربری شما دسترسی دارند، از طریق سایت یا سرویس‌های pCloud بارگذاری، ارایه، ارسال، منتقل یا پردازش می­کنند، 2) استفاده از سایت یا سرویس‌ها توسط شما یا سایر کسانی که به حساب کاربری شما دسترسی دارند، 3) عدم رعایت شرایط و ضوابط حاضر توسط شما یا کسانی که به حساب کاربری شما دسترسی دارند، 4) تجاوز به حقوق هر یک از اشخاص ثالث نظیر دارایی­های معنوی، حریم خصوصی و عمومی که توسط شما یا کسانی که به حساب کاربری شما دسترسی دارند صورت پذیرد، دفاع کرده و غرامت مربوط به آن را پرداخت نمایید. ما و pCloud این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که با هزینه خود و به فرض دفاع و کنترل تمامی مسایل، پرداخت غرامت را بر عهده شما بگذاریم.

سایر ضوایط

تحت هیچ شرایطی ما و pCloud مسئولیت تاخیر یا توقف عملکرد بخشی یا تمامی سایت فروش، سایت یا سرویس‌های خود را به دلیل حوادث طبیعی و اتفاقات خارج از کنترل ما یا pCloud بر عهده نخواهیم گرفت.

بر اساس این ضوابط، هرگونه ادعا یا عملی، با هر ماهیتی، که بر علیه ما و pCloud باشد و ناشی از یا مرتبط با ضوابطی نظیر؛ سیاست­های حریم خصوصی، ضوایط استفاده از سایت فروش، سایت و سرویس‌های pCloud باشد، برای کاربران داخل ایران براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران رسیدگی خواهد شد. شما رضایت خود را برای صلاحیت چنین دادگاهی به منظور رسیدگی به هر ادعا یا عملی اعلام می­دارید.

چنانچه بندی از ضوابط حاضر از نظر شما غیر قانونی، بی ارزش یا غیر قابل اجرا به نظر برسد، آن بند از ضوابط و شرایط تفکیک‌پذیر فرض خواهد شد و به اعتبار یا قابلیت اجرایی سایر بندهای ضوابط و شرایط حاضر صدمه نخواهد زد.

ناتوانی ما و pCloud در اعمال هر یک از حقوق یا ضوابط حاضر، ما و pCloud را از اجرا و اعمال آن در آینده منع نخواهد کرد. ما و pCloud ممکن است حقوق و تعهدات خود مندرج در شرایط و ضوابط حاضر را بواسطه ادغام، اکتساب یا فروش دارایی­ها یا اجرای قوانین واگذار نماییم.

این شرایط در کنار سیاست­های حریم خصوصی و شرایط یکدیگر، چندین بار بازنگری شده­اند، و بیانگر توافقنامه کاملی میان ما و شما هستند، و جایگزین هر مفاد، ارتباطات، مباحث و مفاهیم مکتوب دیگری که با سایت، سایت فروش یا سرویس‌های pCloud در ارتباط است، خواهد شود.